Інтернет-провайдер IPPlus у селах Бережани та Соснівка Пустомитівського району

Інтернет-провайдер IPPlus у селах Бережани та Соснівка Пустомитівського району

Питання якісних послуг інтернету в наш технологічний час - не просто забаганка, а інколи навіть життєва необхідність. Дуже багато людей останніми роками користуються послугами інтернет не просто для пошуку інформації та ігор, але й для роботи, пошуку негайної та необхідної інформації, врешті - решт, навіть для подання комунальних показів та керуванням банківськими рахунками. Саме зараз світ працює “в один клік”, тобто за допомогою інтернету можливо все: купити продукти, поповнити рахунок, оплатити комунальні послуги, замовити квиток на літак, поїзд чи навіть на трамвай! Мешканцям сіл Бережани та Соснівка звісно ж також необхідно користуватись всіма вигодами технологічного життя, а допомогти вам у цьому завжди радий інтернет-провайдер IPPlus. Саме зараз ми розповімо про всі переваги користування інтернетом саме у нас, а вирішувати вже звісно тільки вам:

  • Інтернет-провайдер IPPlus - компанія, яка вже роками працює у таких локаціях, як Винники, Чишки, Бережани та Соснівка. В чому ж перевага?! Все просто: наші майстри завжди на місці в цих районах, тож ми з легкістю вирішуємо всі неполадки від декількох годин. Погодьтесь, перевага очевидна.

  • Саме у нас, в компанії IPPlus, на ваш вибір пропонується різноманіття тарифів, які задовільнять потреби кожного: від 30 до 500 Мегабіт в секунду для оптоволоконного інтернету та від 3 до 20 мегабіт для бездротової мережі. Для вашої зручності ви можете підключити будь - який тариф та при бажанні та необхідності перейти на інший - керування тарифами залишається повністю у ваших руках!

  • Останнім часом такий тип підключення як бездротова мережа не повністю задовольняє вимоги наших клієнтів, тож ми пішли далі - практично 90% покриття у селах Соснівка та Бережани має змогу підключити послуги оптоволоконного інтернету! Перевага очевидна, адже швидкість оптоволоконного інтернету в десятки та навіть сотні разів вище, ніж у бездротового інтернету, тож саме вам вибирати, за що платити;

  • Всі ми знаємо, що у Бережанах та Соснівці є місця, де жоден інтернет-провайдер не має змоги технічно провести вам інтернет. Таких ситуацій не буває для нас, адже IPPlus єдиний провайдер, який має змогу підключити бездротовий інтернет у будь-якій точці Соснівки та Бережан;

  • Для мешканців саме таких районів, як Соснівка та Бережани буде приємною новиною, що відтепер можна поповнювати рахунок навіть якщо у вас закінчились кошти на рахунку для оплати наших послуг - ми створили для вас програму IPPlus Informer, за допомогою якої у вас буде змога поповнити особистий рахунок, перевірити баланс та отримувати новини від нас без доступу до мережі!


Як бачите, переваг саме наши послуг багато, а окрім інтернету вам у подарунок надається також безкоштовне інтернет-телебачення на 180 телеканалів у всіх наших тарифах! 

Окрім всіх переваг, ми надаємо гарантії на наші послуги, а саме: перші 30 днів після підключення при виникненні сумнівів щодо наших послуг ми повернемо вам всі кошти, які ви витратили на підключення, тож у нашій професійності ви можете бути впевнені.

Переглянувши все вищеперераховане, ви можете впевнено підключатись до нас, адже ми працюємо не на кількість, а тільки на якість надання послуг інтернету у Бережанах та Соснівці. Ми цінуємо наших клієнтів, тож менеджер завжди готовий вислухати всі ваші побажання та відповісти на всі питання щодо підключення та надання послуг. Все що вам потрібно - зателефонувати до нас, залишити заявку на дзвінок менеджера на сайті або написати нам на пошту - і вже через декілька хвилин менеджер зателефонує до вас! Не зволікайте, адже інтернет саме зараз - життєва необхідність, а низькі ціни на підключення будуть для вас приємним бонусом.


Замовити дзвінок

Вкажіть свій контактний телефон, і ми передзвонимо Вам.

Залишити заявку на підключення
Прикріпити свій файл.