Інтернет-провайдер IPPlus Винники

Інтернет-провайдер IPPlus Винники

Вже достатньо давно у нашому місті поставало питання про якісний швидкісний інтернет у Винниках. На сьогоднішній день всі постійні та нові мешканці задаються питанням, якого ж інтернет-провайдера обрати щоб і коштувало не дорого, і інтернет подавався швидкісний та якісний. Компанія IPPlus готова дати відповідь на всі ваші потреби - інтернет буде дешевий та якісний. Запитаєте чому? Ось вам відповіді:

  1.  Інтернет-провайдер IPPlus працює безпосередньо у Винниках на місці. Тобто, при будь-яких неполадках чи поломках майстер відразу реагує на ваш запит та за короткий час проводиться ремонт. Погодьтесь, це дуже зручно.

  2. IPPlus пропонує вам на вибір декілька тарифів для підключення - від 30 Мегабіт в секунду і аж до 500! Тобто, за невелику плату ви отримаєте швидкість саме ту, на яку ви розраховуєте, а в будь-який момент у вас є змога перейти на інший тариф з швидкістю нижчою чи вищою - ви самі обираєте за що платити.

  3. У 90% мешканців для підключення пропонується варіант з оптоволоконною мережею - це прекрасний варіант з постійною та якісною мережею інтернет у Винниках!

  4. Навіть якщо ви проживаєте у віддалених місцях, де жоден провайдер немає змоги підключити вас до мережі - не біда для нас. У таких випадках ми встановлюємо вам приймач, за допомогою якого у вас буде можливість користуватись інтернетом.

  5. Саме для вас ми створили спеціальну програму IPPlus Informer, за допомогою якої ви можете отримати повну інформацію щодо вашого особистого рахунку, перевірку балансу та поповнення рахунку без доступу до мережі інтернет та будете отримувати сповіщення про всі новини від нашої компанії. Погодьтесь, така програма дуже спрощує життя кожного з нас.

  6. Інтернет-провайдер IPPlus у Винниках до кінця 2019 року пропонує вам при переході з іншого провайдера до нас 3 місяці безкоштовного безлімітного інтернету на швидкості цілих 100 Мегабіт за секунду! 

  7. Поповнювати рахунок для користування інтернетом у Винниках з IPPlus легко - окрім програми IPPlus Informer, яка працює оффлайн поповнити рахунок можна за допомогою терміналів самообслуговування ти купивши скретч-карту у магазині.

  8. Ми завжди раді новим клієнтам, а для вашого заохочення ми запровадили нову Акцію - приведи друга! Якщо саме ви, будучи нашим клієнтом, запропонували друзям, рідним чи сусідам користуватись саме нашими послугами інтернету у Винниках, тоді вам після їхнього підключення гарантовано нараховується один місяць безкоштовного інтернету від компанії IPPlus.

Швидкісний інтернет у Винниках

Якщо ви, прочитавши все вищеперелічене ще сумніваєтесь - тоді ось вам бонус! В усіх наших тарифних планах включено безкоштовне інтернет-телебачення на 180 телеканалів саме для вас! 

Вам потрібні гарантії? Тоді ось вони! Після підключення до інтернет-провайдера IPPlus у вас буде цілих 30 днів для оцінки якості наших послуг безкоштовно. Якщо у вас виникнуть сумніви чи не сподобається якість наданих послуг - ми повернемо повну вартість всіх витрачених вами коштів на підключення.

Компанія IPPlus у Винниках працює не на кількість, а на якість. Ми завжди готові вислухати всі ваші побажання та зауваження, а якщо ви тільки думаєте стати нашим клієнтом - не зволікайте, залишайте заявку на сайті чи телефонуйте одразу до менеджера, і у вас через декілька днів чи навіть годин буде якісний та швидкісний інтернет у Винниках з найнижчою ціною на підключення. З нетерпінням очікуємо ваших дзвінків!Замовити дзвінок

Вкажіть свій контактний телефон, і ми передзвонимо Вам.

Залишити заявку на підключення
Прикріпити свій файл.