Підключення оптоволоконного інтернету

Підключення оптоволоконного інтернету

Оптоволоконний Інтернет - в кожний дім

Високошвидкісний і якісний Інтернет в даний час є не розкішшю, а нагальною потребою. Це стосується як приватних осіб, так і бізнес-структур, що працюють в умовах сучасного ринку. На сьогоднішній день одним з найбільш ефективних рішень організації доступу до мережі є так звана оптоволоконна мережа, що функціонує за допомогою кабелю з оптичного волокна.

Оптоволоконний Інтернет – новий рівень якості зв’язку

Мережа IPPlus надає підключення до інтернету для забезпечення максимально якісного і надійного оптоволоконного зв’язку. При цьому ми пропонуємо кілька варіантів технологічних і архітектурних рішень для формування мереж.

Основні переваги оптоволоконного Інтернет-зв’язку

З’єднання інтернету через оптоволоконний кабель забезпечує клієнту масу переваг. Завдяки якісним властивостям оптичного волокна подібні канали зв’язку відрізняються:

  • довговічністю і виключною пропускною здатністю;
  • бездоганною якістю і безпекою з’єднання – несанкціоноване втручання в мережу практично повністю виключено;
  • низьким рівнем шумів і відмінною перешкодозахищеністю;
  • високою швидкістю передачі даних, у тому числі аудіо- та відеоінформації;
  • відкритістю системи для організації додаткових сервісів, в тому числі, телефонної інфраструктури, мережі відеонагляду та охоронних пристроїв.

Оскільки прокладка кабелю не має обмежень по довжині каналів, оптоволоконний Інтернет дозволяє здійснювати з’єднання навіть з територіально віддаленими об’єктами.

Як підключити оптоволоконний Інтернет?

Мережа IPPlus візьме на себе всі турботи, пов’язані з підключенням інтернету через оптоволоконний кабель. Наші досвідчені фахівці кваліфіковано і оперативно виконають підключення офісу або окремо розташованої будівлі до власної оптоволоконної мережі, а також здійснять всі необхідні налаштування для повноцінного функціонування комунікацій.

Ми пропонуємо своїм клієнтам доступну ціну на оптоволоконний Інтернет і якісне професійне обслуговування. Отримати більше інформації про дану послугу або замовити підключення можна залишивши заявку на сайті або електронною поштою info@ipplus.com.ua, або за номером телефону +38 098 04 999 91


Потрібна консультація фахівця?

Звоніть +38 098 04 999 91
Або залиште заявку і ми зателефонуємо Вам!

SuportЗамовити дзвінок

Вкажіть свій контактний телефон, і ми передзвонимо Вам.

Залишити заявку на підключення
Прикріпити свій файл.