Переваги оптоволоконного інтернету

Переваги оптоволоконного інтернету

Завдяки великій кількості переваг, оптичне волокно все частіше використовується в області телекомунікацій і в процесах передачі даних. Наприклад, воно дозволяє забезпечити більш високу швидкість передачі даних з меншим коефіцієнтом загасання, стійкість до електромагнітних завад і збільшену пропускну здатність. Однак варто зазначити, що постійне збільшення попиту на підвищену пропускну здатність також призводить до зростання вимог для оптичного волокна. Саме тому ми вирішили розглянути всі переваги для того, щоб ви могли використовувати хороший оптоволоконний інтернет у місті Винники.

Що таке оптоволокно?

Оптоволокно - це тонкі нитки з кварцового скла, в яких інформація передається за допомогою світла. Товщина кожної нитки становить всього 125 мікрон, це трохи більше за людську волосину. У кабелі знаходиться до 96 таких ниток, кожна з яких «плаває» в рідині - гідрофобному гелі. Щоб забезпечити збереження, їх покривають поліетиленовою і пластиковою оболонкою, сталевим дротом або металевою бронею.

В чому перевага оптоволоконного інтернету?

Якщо розібратись, то тут все просто. Оптоволокно на відміну від телефонного кабеля має пропускну здатність в рази вищу, коштує практично так само, як і телефонний і забезпечує стабільну роботу інтернету за рахунок стійкості до радіоперешкод та погодних умов. А зараз трішки детальніше про всі переваги та недоліки, щоб користувачі оптики у місті Винники могли оцінити всі переваги наших послуг:

Пропускна здатність оптоволокна

Чим вище пропускна здатність, тим більше інформації можна передавати. Оптоволоконний кабель забезпечує високу пропускну спроможність: до 10 Гбіт/с і вище як на завантаження, так і на передачу даних. Показники мідного кабелю (телефонне з’єднання) - це максимум 24 Мбіт/с на завантаження і 1Мбіт/с на передачу даних, тобто якщо брати завантаження - то швидкість оптоволокна в 416 разів вища за швидкість мідного кабелю, а швидкість передачі даних - в 10000 разів вища!

Надійність

На відміну від електричних сигналів, які передаються в мідних проводах, світлові сигнали від одного волокна не впливають на сигнали інших волокон в одному і тому ж оптоволоконному кабелі, що дозволяє досягти більш високої якості інтернету та прийом ТВ-сигналу.

Оптичне волокно: недоліки

Недоліків як таких в оптоволоконному з’єднанні немає. Є декілька нюансів, які ми повинні вам донести для безперебійного використання послугами інтернет:

  1. Обмежене використання - оптичне волокно можна використовувати тільки на поверхні, що не дозволяє застосовувати його в роботі з мобільним зв'язком.

  2. Ризик пошкоджень - оптичне волокно досить крихким і уразливим до пошкодження в порівнянні з мідним дротом. Для продовження терміну служби волокна не слід перекручувати і згинати його.

Оптоволоконний інтернет від IPPlus

Оптичне волокно забезпечує швидке, стабільне підключення до Інтернету, яке дозволяє передавати великий обсяг даних на великі відстані, Що дало змогу нам провести оптоволоконний інтернет навіть у село у Бережани. Оскільки вимоги до обсягу даними постійно збільшуються, волоконно-оптичні кабелі стали відмінним рішенням для надання гнучкості мережі і її безперебійної роботи. Компанія IPPlus готова надати вам якісний, швидкий та недорогий доступ до мережі Інтернет, все що вам потрібно - залишити заявку на сайті або подзвонити до менеджера напряму за номером, вказаним на нашому сайті, і ось уже за декілька хвилин ви отримаєте відповіді на всі ваші запитання, зокрема і на тарифи на інтернет у Винниках. Телефонуйте, ми будемо раді кожному вашому дзвінку.


Замовити дзвінок

Вкажіть свій контактний телефон, і ми передзвонимо Вам.

Залишити заявку на підключення
Прикріпити свій файл.