Аудит CRM Бітрікс24

Аудит CRM Бітрікс24

CRM-система (Customer Relationship Management або управління відносинами з клієнтами) - це сукупність інструментів, які всі процеси компанії автоматизовують та дозволяють контролювати виконання поставлених завдань. Ця система дозволяє керувати бізнес-процесами: проектами, клієнтами, ресурсами, фінансами і рахунками. 

Переваги CRM-систем для бізнесу:

  1. Керуваня взаємовідносинами з клієнтами. Дозволяє використовувати вашу базу клієнтів на всі 100%. Ви завжди зможете перевірити коли і яким клієнтам дзвонити, що вони замовляли та коли. Функціонал виявить потреби партнерів, а інформація про доходи дозволяє виділити ключових замовників.

  2. Автоматизувати рутинні процеси. Керуйте всіма складовими бізнесу - обліком клієнтів, комунікаціями, фінансами, документообігом, розсилками. CRM-система буде економити ваш час, на звітності та дозволяє побудувати воронку продажів, відстежити, які проекти ефективні і приносять більше прибутку..  

  3. Підвищуйте ефективність ваших працівників. За допомогою Бітрікс24 у вас є змога контролювати робочий час, навантаження, кількість виконаних завдань. Ви або ваші керівники можуть ставити завдання на день, тиждень чи місяць. Все в одному місті, все зручно.

  4. Інформація зберігається в одному місці. Все що вам потрібно - відкрити CRM та отримати всі дані по проектах, клієнтах, контактах. Швидкий доступ до даних допоможе оперативно обслуговувати клієнтів.

Що робимо для вас ми:

  1. Аналізуємо бізнес-процеси.   

  2. Зустрічаємося особисто або розмовляємо по Skype, аналізуємо бізнес-процеси та виявляємо всі потреби, в результаті ми можемо підібрати потрібну для ваших завдань та процесів CRM-систему.

  3. Інтегруємо та налаштовуємо CRM-систему. Налаштовуємо воронку продажів, автоматизуємо процес створення завдань для менеджерів, пов'язуємо з формами захоплення, телефонією, поштою.  

  4. Навчаємо співробітників працювати в CRM Бітрікс24 з гарантією проходження атестації за 7 днів

  5. Надаємо технічну підтримку і допрацьовуємо систему навіть після закінчення всіх робіт. Разом з клієнтом оцінюємо результати впровадження CRM Бітрікс24 та досягнуті цілі.

Потрібна консультація фахівця?

Звоніть +38 098 04 999 91
Або залиште заявку і ми зателефонуємо Вам!

Suport



Замовити дзвінок

Вкажіть свій контактний телефон, і ми передзвонимо Вам.

Залишити заявку на підключення
Прикріпити свій файл.