Бітрікс24. Що це і як його використати?

Бітрікс24. Що це і як його використати?

     CRM системи в час новітніх технологій - незамінний інструмент ведення бізнесу. Це зручно як і для керівника та директора, так і для працівників та підрозділів. Бітрікс24 - це зручне поєднання інтуїтивного функціоналу, корисних інструментів, засобів спілкування та ефективного використання робочого часу. На європейському ринку Бітрікс24 - основна CRM система ведення бізнесу, конкурентів якій практично немає. Якщо у вас викликають сумніви, вам достатньо переглянути всі наші переваги, які ми опишемо нижче, зв’язатись з нами та отримати цей чудовий інструмент вже зараз!

Переваги CRM Бітрікс24

     1. Онлайн офіс, що забезпечує роботу разом!

 • Відтепер не потрібно моніторити безліч робочих груп у месенджерах, прокидатись ночами від робочих сповіщень - у Бітрікс24 є своя жива стрічка новин! У живій стрічці виводяться останні події порталу: новини, коментарі, нові файли, системні події тощо. В ній можна переглядати всі події, які до вас відносяться, за весь час життя порталу. У стрічці кожен зможе створити завдання, бізнес-процес, залишити коментар та замітку - і все в одному місці. Навіть при віддаленій роботі ви залишаєтесь у гущі новин та подій, можна сказати не покидаєте офісу, просто він перемістився в мережу.

 • Відтепер вам не тільки не потрібен месенджер для роботи, але й соцмережі - у Бітрікс24 вона своя! Кожен працівник, керівник та навіть директор мають свій профіль, у якому можна поставити улюблене фото, вказати свої інтереси та навіть знайти однодумців - відтепер все просто!

 • Окрім живої стрічки новин, Бітрікс24 має свій месенджер, у якому можна створювати ті ж робочі групи, обмінюватись файлами, телефонувати та навіть виходити у відео-зв’язок. Погодьтесь, дуже зручно.

 • Навіть тему оформлення програми індивідуально можна змінювати! поставте своє зображення, відео або брендований фон вашої компанії, будьте особливими!

 • Ще один інструмент, далеко не останній як і в списку, так і за користю - Бітрікс24.Диск. Всі файли на одному диску, все зручно та просто. Переглядайте файли, заносьте свої, підєднюйте Dropbox, Google Drive, OneDrive, Office365 та Box - жодних обмежень, якщо ви самі їх собі не встановите. 

 • Зручний календар допоможе грамотно планувати робочий час, зустрічі, Синхронізовується з Android, IPhone, IPad, MacOS. Найголовніше, ніхто нічого не загубить, а сповіщення не дадуть забути про термінову зустріч чи завдання.

 • Облік робочого часу працівників теж тут. Прийшов на роботу - зафіксував у CRM, завершив - зафіксував. Формуйте табелі годин тут, і жодних проблем з робочими годинами більш не буде.

 • Перегляд структури компанії, список працівників, звіти керівництву, керуванняголосом та навіть бізнес-процеси - все тут, зрозуміло, цікаво та просто! Перелік інструментів Бітрікс24 можна вести бескінечно, а всі вищеперераховані - всього лише невеличка частину функціоналу, якому немає рівних!

     2. Завдання та проекти, керувати якими просто!

 • Щоб поставити завдання, потрібен всього 1 клік! Бітрікс24 сам сповістить про нове завдання та буде нагадувати про терміни виконання!

 • Всі завдання зручно розміщати. Створюйте та налаштовуйте блоки, завдяки яким зручно керувати, переміщати та видаляти завдання. Також у блоках показано може бути усе - хто виконавець, на якій стадії завдання та терміни.

 • Лічильники виконання не дадуть пропустити чи забути про виконання завдання, адже червоний лічильник буде завжди Вам “мозолити очі” та заставить зробити все вчасно.

 • Зручно розподіляти ролі, не залежно від кількості виконавців - у завданні беруть участь кілька осіб: відповідальний, постановник і спостерігачі. У кожного своя роль і права доступу.

 • Можна вести окремі проекти та розроділити права доступу для кожного окремо - погодьтесь, зручно, коли кожен знає, за що відповідає.

 • Кожна компанія регулярно виконує однотипні, а іноді і однакові завдання. Щоразу заповняти знову і знову однакову форму займає час, а час це гроші. Для цього у Бітрікс24 існують шаблони! Один раз заповнити - і вуаля! Ви спростили собі життя!!!

 • Є також одна цікава функція, яка для керівників буде просто незамінною - продумуєте сценарій, за яким CRM сама за допомогою роботів створює нові завдання, відправляє листи, змінює відповідальних або статус завдання. Такого немає більше ніде!

 • Не забувайте і про графіки ефективності роботи та голосовий помічник. Ці функції також спрощують життя як і працівникам, так і керівництву, адже зручно коли програма працює на Вас!

     3. Разом з CRM продавайте більше!

 • У доволі простій та інтуїтивній системі легко слідкувати, хто і на якій стадії виконує завдання. За допомогою дошки канбан легко переглядати всі рухи по операції.

 • У картці CRM зберігається вся історія з моменту створення картки! Всі тексти листів, sms і чатів, записи дзвінків і зустрічей та навіть коментарі до завдань у одному місці, тож контролювати виконання простіше простого!

 • Завдяки роботам автоматизовуйте процеси по максимуму - листи, СМС та повідомлення можуть відправлятися автоматично, так само і ставляться завдання менеджерам.

 • Така ж ситуація і з розсилкою. Відиепер маркетинг здійснюється по шаблонах роботами, тож ручками працювати потрібно по-мінімуму.

 • Одна з головних переваг CRM - запис дзвінків. всі розмови зберігаються тут!

 • Написати лист на пошту - теж CRM. Одразу тут. Без переходів. Мегазручно.

     Перераховувати можна ще дуже багато, таких корисних функцій як безкоштовний онлайн-чат на сайт, Плани продажів та звітів, генератори продаж, обмін даними з 1С та інших є просто безліч і всі вони допомагають продавати! Щоб хочаб перерахувати всі потрібна не одна година, тож якщо вас цікавить більше - телефонуйте, будемо раді поспілкуватись!

     4. Контакт-центр для спілкування з клієнтом

Напевне не потрібно пояснювати, що контакт з клієнтом це запорука успіху. Тому у ас є все - від власної віртуальної АТС, яка розподіляє та записує дзвінки, підключення Facebook, Instagram, Telegram та інших цифрових каналів та аналіз роботи в цілому. Переваги просто таки очевидні, їх дуже багато, а детальніше телефонуйте нам! Ми дамо відповіді на всі ваші питання, ми знаємо практично усе! 

     5. Створіть собі сайт самі!

     Створити сайт або інтернет-магазин відтепер, те ж саме, що зробити звичайну презентацію в PowerPoint. У вас є конструктор, шаблони та інструменти, а все що вимагається від Вас - трохи часу. Створіть власний сайт, який вже має в собі онлайн-чат, графічний редактор, який не потрібно інтегровувати з CRM - він вже створений всередині CRM! Надавайте права доступу працівникам, які потрібні саме вам, підключіть Google Analitycs в один клік, а SEO буде правильно індексуватися пошуковими системами. Ну а для інтернет-магазинів - прийом замовлень напряму з Instagram, автоматизація продаж та маркетингу, інтеграція з 1С та багато іншого! Домен можна купити теж тут!. Бітрікс24 - геніальне рішення для всього!

     Сподіваємось, Ви не подумали що ми зібрались Вас переконувати. Ми просто перерахували всі переваги CRM Бітрікс24, від яких ми у захваті самі, якими ми користуємось і можемо допомогти користуватись цим усім Вам!. Вибір залишається тільки за вами, очікуємо ваших дзвінків, або пишіть нам одразу тут, відповідь за нами не забариться! До нових зустрічей, не відмовляйте собі в задоволенні автоматизувати бізнес та спростити життя.)

Потрібна консультація фахівця?

Звоніть +38 098 04 999 91
Або залиште заявку і ми зателефонуємо Вам!

SuportЗамовити дзвінок

Вкажіть свій контактний телефон, і ми передзвонимо Вам.

Залишити заявку на підключення
Прикріпити свій файл.