Розробка сайтів та інтернет-магазинів

Розробка сайтів та інтернет-магазинів

Інтернет - невичерпний ресурс для бізнесу та продаж. Ми це розуміємо, ви це розумієте, і в дійсності воно працює. Жодна солідна компанія не може обійтись без сайту, просто декому потрібна всього лише одна сторінка (лендінг), на якій буде розміщена інформація про компанію та контакти, ну а для інтернет-магазину вже необхідний куди більший функціонал - каталог, особистий кабінет покупця, акційні пропозиції і т.д. Ми не можемо не похвалитись, що компанія IPPlus на ринку створення та просування сайтів працює вже багато років, контингент наших клієнтів просто величезний, від будівельних інтернет-магазинів до магазину бонгів. Всі наші клієнти задоволені, магазини грамотно оформлені та приносять хороші прибутки, тож сміло вимагайте портфоліо - і переконуйтесь самі. Найголовніша наша перевага - ми створюємо сайти в Бітрікс, у якому зручно працювати та реалізовувати проекти. Саме у Бітрікс легко керувати сайтом, контролювати відвідуваність, замовлення та у співпраці з Бітрікс24 це найкраща та найзручніша для замовника система управління сайтом. А тепер детальніше про наші переваги:

Ми використовуємо сучасні технології:

 • Індивідуальний дизайн
  Визначаємо концепцію і вибираємо стиль дизайну. Погоджуємо із клієнтом всі нюанси і вносимо правки. Дизайнер створює макет і віддає його на верстку.

 • Система управління сайтом
  Ми робимо сайти на Бітрікс: Управління сайтом - найпопулярніша та потужноша CMS. Зручна та легка у користуванні система  - вам не будуть потрібні спеціальні навички для роботи з адмінкою сайту.

 • Безкоштовна техпідтримка
  Протягом року ми консультуємо і відповідаємо на всі питання, пов'язані з роботою вашого сайту, і допомагаємо розібратися з труднощами.

Наш дизайн:

 • Сучасний  - ми використовуємо останні тенденції ринку

 • Правильний  - ми в розробці враховуємо правила та рекомендації Google і Яндекс

 • Адаптивний  - зручно переглядати і купувати зі смартфона, планшета та комп'ютера

 • Оптимізований  - готовий для контекстної реклами і пошукового просування - SEO

 • Безпечний   - передача даних покупців через https-протокол

Потрібна консультація фахівця?

Звоніть +38 098 04 999 91
Або залиште заявку і ми зателефонуємо Вам!

SuportЗамовити дзвінок

Вкажіть свій контактний телефон, і ми передзвонимо Вам.

Залишити заявку на підключення
Прикріпити свій файл.